Září 2014

Travní traktory Honda

22. září 2014 v 13:48 Zahradní technika
Travní traktory Honda jsou obvykle využívány celoročně a to je jejich velmi silná stránka. Travní traktor můžete využít na své zahradě, k údržbě rozsáhlých zahrad a parků, k údržbě zeleně u komerčních objektů a v komunálních službách.
Všechny zahradní traktory Honda jsou osazeny čtyřtaktním motorem, jak už je u Hondy zvykem. Výkon zahradních traktorů se pohybuje od 15 do 20 HP. Spotřeb je benzínu je malá a u slabších motorů je 2,6 l/hod. Silné motory mají spotřebu 3,5 l/hod.


Při sekání zahrady má zahradní traktor Honda k dispozici dvě žací ústrojí, které mají rozpětí až 122 cm. Díky turbosacímu efektu doslova vyluxují z trávníku všechnu posekanou trávu. Vysypání koše na trávu je podle vybavení každého traktoru buď manuální nebo elektromechanické.

Díky možnostem předního a zadního závěsu, lze zahradní traktory Honda dovybavit o přední sněhovou radlici, zametací kartáč či sypač posypového materiálu. S touto výbavu lze díky řetězům udržovat chodníky u škol, v parcích, nemocnicích, mezi bytovými domy atd. Zahradníci i správci veřejných prostor ocení sklápěcí vozík nebo drtič zahradního odpadu. Pro přejezd traktory po veřejných komunikacích je zahradní traktor Honda vybaven automaticky rozsvěcujícími se reflektory.

Tento univerzální pomocník je velmi oblíbený a pokud přemýšlíte o zahradním traktoru, určitě si detailně prostudujte katalog a ceník zahradních traktorů značky Honda.