Profesionální a pracovní lodě v nabídce Honda Marine

30. září 2015 v 13:24 | hondastroje |  Honda Marine

Profesionální a pracovní lodě

Program Honda Marine se zaměřuje na lodě a čluny, které jsou určeny nejen pro rekreaci a aktivní volný čas, ale i pro pracovní a profesionální využití. Znalosti, technologie a moderní přístup se odráží i v tomto odvětví, kde se Honda začala angažovat.

Vše začíná u motoru

Honda klade velký důraz na efektivitu a spolehlivost svých motorů. Lodní motory Honda jsou čtyřtaktní konstrukce. Tyto motory jsou osvědčené a vycházejí ze zkušeností, jež jsou využívány v motocyklech a automobilech. A v čem tkví výhoda těchto motorů? Čtyřtaktní motory Honda jsou tiché, výkonné, spolehlivé a ekologické. Celkově se to projeví v provozu, důkazem je nízká spotřeba paliva, a životnosti, která je podpořena prodlouženou zárukou. Díky šetrnému a ekologickému přístupu jsou lodní motory Honda vhodné právě v přírodě samotné - ve vodě.

Profesionální a pracovní využití lodí a člunů

Tato sekce nabízí nafukovací čluny s pevným kýlem, laminátové lodě a celohliníkové lodě. A kde se s profesionálními loděmi a čluny setkáme? Čluny a lodě využívají nejčastěji záchranné a policejní složky. Záchranná služba sází na čluny Sportis. Tyto čluny jsou robustní a spolehlivé a v neposlední řadě cenově dostupné. Policejní složky pak mají k dispozici celolaminátové čluny AMT nebo celohliníkové lodě Arronett či Allunautic.


Druhou součástí sekce Honda Marine jsou pracovní lodě. Zde jsou nejčastějším typem hliníkové pracovní lodě, které mají široké spektrum využití. Odolný námořnický hliník je zárukou pevnosti a odolnosti. Loď je tedy vyrobena a svařena z námořnického hliníku, který je odolný vůči slané vodě. Výsledkem je, že nedochází k degeneraci materiálu díky stárnutía opotřebení. Díky zesílené konstrukci a robustnímu trupu odolá loď i náročnějším podmínkám. V České republice jsou tyto lodě nasazeny při údržbě říčních koryt na Vltavě a Labi či na velkých vodních plochách jako Lipno, Orlík a Slapy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama