Rekreační lodě a čluny Honda Marine

14. září 2015 v 10:11 | hondastroje |  Honda Marine
Značka Honda je spjatá i s vodním světem. Veškeré znalosti, technologie a moderní přístup, co Honda představuje, se promítá i v programu Honda Marine. V tomto oboru pak najdeme lodě a čluny, jak pro rekreaci, tak pro pracovní nasazení.

Proč právě lodě z programu Honda Marine?

Vše tkví v lodních motorech Honda, které jsou výhradně čtyřtaktní konstrukce. Konstrukce lodních motorů Honda vychází ze zkušeností a osvědčených motorů, které se používají v motocyklech či automobilech Honda. Výhoda těchto motorů se projeví jak v provozu, minimální hlučnosti, tak ve výkonu a spolehlivosti. Celková úspora čtyřtaktních motorů se pak ukáže v nízké spotřebě paliva. Vše je pak podtrženo prodlouženou zárukou.

Jaké lodě a čluny Honda nabízí?

První kategorií jsou rekreační lodě a čluny. Ty jsou určeny všem těm, kteří chtějí svůj čas trávit na vodě. Máte rádi koupání, rybaření, vodní sporty či třeba jen projížďku na řece? Pak právě vám je určena tato sekce.

Jestliže začínáte, tak je pro vás ideální nafukovací člun HonWave. Zde ani není nutný průkaz způsobilosti k řízení malého plavidla. Nafukovací člun HonWave je ideální pro výlety po českých řekách a jezerech i pro dovolenou u moře.


Další možností je člun s laminátovým kýlem. To už je pro zkušenější zákazníky. Jedná se tedy stále o klasický nafukovací člun ale s pevným kýlem, který stojí na technologii ručně kladeného klasického laminování.

Pokud se rozhodnete pro pevné lodě, tak můžete být klidní, protože i ty najdete v nabídce Honda Marine. Laminátové lodě jsou v délce od 4,5 m po 7 m a v různých provedeních, což znamená, že si vyberete buď otevřenou palubu, nebo tu uzavřenou s kajutou.

Další z možností v nabídce Honda Marine jsou tzv. prémiové lodě AMT. Ty už jsou pro ty velmi náročné zákazníky. Je možné si vybrat ze 14 modelů, které jsou plně vybaveny a tvoří špičku v nabídce lodí.


Poslední ze sekce rekreačních lodí a člunů jsou motorové jachty. Ty jsou určeny všem těm, kteří si rádi dopřávají náležitý luxus. Chcete dovolenou v klidu a v tichých zátokách? Tak pro to jsou stvořeny motorové jachty. Jachty dosahují délky až 15 metrů. Jejich výroba už je technologicky náročnější, a proto patří mezi nejvyšší kvalitu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama